O nas

Restauracja Lee's Chinese

Restauracja chińska w Gdańsku

Restauracja chińska Lee’s Chinese w Gdańsku została stworzona wiele lat temu z miłości do kuchni orientalnej. Sprowadzenie najlepszych kucharzy z Chin, którzy zaskakują doborem smaków i potraw, okazało się sposobem na przyciągnięcie mnóstwa klientów do naszego lokalu w centrum miasta.Dbamy o każdego klienta, dlatego jedzenie zamówione w naszej restauracji chińskiej rozwozimy na terenie całego miasta.

Popularny „chińczyk”

Restauracje azjatyckie, popularnie nazywane „chińczykami”, w Gdańsku cieszą się dużym zainteresowaniem. Jednak większość z nich ogranicza się do tajskiej kuchni. My sięgamy zdecydowanie dalej, dlatego w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.Pod spopularyzowaną nazwą „chińczyk” kryje się kuchnia syczuańska czy tajska – obie bardzo różnorodne i bogate w oryginalne składniki najwyższej jakości. Zamawiając w naszej restauracji chińskiej będziesz mógł dzielić się nietypowymi potrawami z przyjaciółmi i całą rodziną, ponieważ każde danie jest serwowane na środku stołu. W przypadku braku miejsca w lokalu oferujemy dowóz jedzenia. Jednak, aby takie sytuacje nie miały miejsca, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji, której można dokonać z pomocą formularza w zakładce „rezerwacja”.

Dlaczego my?

Lee’s Chinese uważana jest za jedną z najstarszych restauracji chińskich w Gdańsku. Od zawsze gotują u nas wyłącznie kucharze będący rodowitymi Chińczykami. Na terenie Trójmiasta działa wiele lokali, które reklamują się jako chińskie, ale ich receptury odbiegają od pierwowzorów. My serwujemy wyłącznie oryginalne dania chińskie, sięgając w swoich przepisach po inspiracje z Tajlandii. Uzupełnieniem oferty są inne dania azjatyckie, które są ciekawe, smaczne i uwielbiane przez Polaków. Nasza kuchnia bardzo przypomina smak Syczuanu, czyli połączenie smaku ostrego ze słodkim. Należymy również do niewielu lokali, które posiadają dowóz jedzenia w swojej ofercie.Zachęcamy więc do zapoznania się z naszym menu, by móc rozkoszować się typowymi smakami Azji.